Blog

Eskişehir Radyant Isıtma

ESKİŞEHİR RADYANT ISITMA ÇÖZÜMLERİ

İnfragaz Bursa’nın en iyi ısıtma sistemleri üreticisi olarak Eskişehir‘de radyant ısıtmada hizmet vermeye devam ediyoruz. Eskişehir’deki müşterilerimizi radyant ısıtma ihtiyaçlarını İnfragaz olarak karşılamak isteriz. Eskişehir İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan hem Bursa hem Ankara hem de İstanbul’a yakın bir sanayi şehrimizdir. Şehir özellikle kara ve demiryolu ulaşım ile diğer kentlere bağlanmıştır. Ayrıca YHT önemli durak noktasıdır. Şehir gün geçtikçe sanayide ilerlemeye devam ediyor. Bunun yanı sıra Anadolu Üniversitesi gibi Türkiye’nin en köklü üniversiteleri arasında yer alan bir eğitim kurumun olduğu için öğrenciler tarafından tercih ediliyor.

Eskişehir İklimine Kısa Bir Bakış

Eskişehir’de karasal iklim hüküm sürer. Kış dönemi hava sıfırın altında eksi derecedir. Gündüzleri de soğuk hava etkili olmaya devam eder. Sonbahar dönemi yağmurludur. Soğuk havanın etkisi yine bu dönemde hissedilir. Eskişehir halkı ve işletmeleri iklimin yarattığı soğuk havadan korunmak için  doğalgaz ya da elektrikle çalışan ısıtıcıları kullanmaktadır.

infragaz-ısıtma-seramik-radyant

ESKİŞEHİR’DE NEDEN RADYANT ISITICI SEÇMELİSİNİZ ?

Eskişehir eğitim,sanat,kültür ve diğer alanlarda Türkiye’de bugün çok önemli bir yerdedir. Kent yerli yabancı turistler tarafından rağbet görüyor. Yukarıda değindiğimiz üzere Türkiye’nin her bölgesinden öğrenciler üniversite eğitimlerini Eskişehir’de sürdürmektedir.Bundan dolayı şehir yatırım konusunda kendisini ön plana çıkarıyor.

Radyant ısıtıcılarından çıkan ısı ışınım yoluyla iç dış mekanları kolayca ısıtır. İster Eskişehir’de cafe olsun ister fabrika işletmenizi kolayca İnfragaz radyant ısıtıcılarla ısıtabilirsiniz. Ayrıca üniversite öğrencileri derslerden sonra sık sık Eskişehir’de cafelere giderek derslerine çalışıyor notlarını gözden geçiriyorlar. Cafe sahipleri taşınabilir irc patio ısıtıcımızla öğrencilerin ısınma ihtiyaçlarını pratik ve çabuk karşılayabilir.

Yine Eskişehir’de yapı sektöründe hızla gelişme göstermektedir. İnşaat projeleri için adı bilinen,Eskişehir’e yakın bir ısıtıcı firmasını çalışmanızı öneriyoruz. İnfragaz olarak tüm radyant ısıtma ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Sanayi kuruluşları ve diğer işletmeler için ısı verimi önemlidir. Kalitesiz, adı bilinmeyen kalite standartlarına uygun üretilmemiş radyant ısıtıcılar kullanmaları maddi manevi büyük zarar doğurabilir. Bu yüzden sanayicilerimize İnfragaz ürünlerini güvenle kullanabilir. Tüm İnfragaz radyant ısıtıcı ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

  • Eskişehir radyant ısıtma
  • Eskişehir fabrika ısıtma
  • Eskişehir tavuk çiftliği ısıtma
  • Eskişehir sera ısıtma
  • Eskişehir cafe ısıtma
  • Eskişehir fabrika gece bekçisi ısıtma
  • Eskişehir yapı market ısıtma
  • Eskişehir inşaat ısıtma
  • Eskişehir prefabrik ev ısıtma

İnfragaz’ın Eskişehir’de hizmet verdiği alanlardır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Websitemiz

www.infragaz.com.tr

İnfragaz WhatsApp danışma hattı

+90544 497 91 80

Sosyal Medyada İnfragaz

http://bit.ly/infragazfacebook

http://bit.ly/infragazinstagram

 

, , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.