Blog

Denizli Radyant Isıtma

İnfragaz Denizli Radyant Isıtma Sistemleri

İnfragaz olarak Denizli‘de yer alan tüm müşterilerimizin doğalgaz radyant ısıtıcı ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız! Radyant ısıtma teknolojisinde düşük maliyet ve üstün ısıtma sadece infragaz‘da.

Denizli İklimi

Denizli’de Ege Bölgesi’nin bağlı olduğu Akdeniz iklimi hüküm sürer; yazları sıcak,kuraktır,kışlar yağmurlu mevsim değişikliğine bağlı soğuk hava hissedilmekte ve ilkbahar başlangıcı yağışlı sonbahar ise hava sıcaklığı yavaş yavaş inmeye başlar.Akdeniz iklimi sayesinde bu ilimiz meyve ve sebze bakımından verimli düz ovalara sahiptir. Dağların kıyıya dik olması sıcaklığın iç kesimlere girmesini sağlamıştır.

Özellikle havanın olumlu etkisi üretime yön vermiş ve tarım bölgelerine yakın fabrikalar üretim için kurulmaktadır. Küçük büyük fark etmeksizin fabrikaların ısıtılması için doğalgaz radyant ısıtıcılara yoğun ilgi gösterilmektedir.

Denizli Şehir Yapısı ve Isıtma Sektörü

Denizli’de konuta yatırım ivmesi güç kazanıyor. Kamu kurumları ile sektör konut yatırım işine girmiş, bundan dolayı toplu konut inşaat çalışmaları başlamıştır. Denizli ilimiz sürekli göç aldığından konuta yönelik talep ciddi oranda var. Ek olarak şehirde en çok tüketilen enerji kaynağı doğalgaz olduğundan insanlar ısınma giderlerini doğalgaz ile çalışan radyant veya radyant olmayan ısıtıcılarla karşılamaya deva edeceklerdir.

Denizli Turizmi

Denizli’de son yıllarda sosyal medyaya gösterilen ilgi sayesinde cazibe merkezi haline geldi. Binlerce yerli ve yabancı turistler yaz kış demeden ilimizi özellikle Hierapolis Antik Kenti ziyarete geliyor,  Pamukkale Traverterleri’nde harika vakit geçiriyorlar.

Cafe,restaurant,bristo sahipleri misafirlerini kış ağırlamak için ucuz ve kaliteli infragaz doğalgazlı radyant ısıtıcılarını kullanmaları etkili ve maliyet bakımından en doğru sonuç olacaktır.

Çünkü İnfragaz ısıtıcıları güvenli-bütçe dostu ısıtma sunar, mekanınızı en verimli şekilde ısıtarak konuklarınızın üşümesini önler. Radyant ısıtma sayesinde ortamda yer alan canlı ve nesneler ısınmadan da eşit pay almış olur.

Radyant Isıtıcılara Geçin Zamandan Ve Paradan Daha Çok Tasarruf Sağlayın

Radyant ısıtma teknoloji sayesinde düşük maliyetli ve zahmetsiz bir şekilde iç hatta dış mekanları   mümkündür. Gelenekse ısıtıcılara göre verimli,temiz,çevreci en önemlisi düşük fatura başlıca seçim sebepleridir. Radyant ısınım teknolojisi güneş gibi ısıtarak mekanın içerisinde yer alan tüm canlıları ve nesneleri aynı birimde ısı sağladığından, daha çok kişi o ortama durmak ister.

İnfragaz Radyant Isıtıcılara Geçmenin Tam Zamanı!

İnfragaz özellikle yeni,kullanışlı ve üstün teknoloji radyant ısıtıcıları ile Denizli ve çevre illerde hizmetleri sürdürüyor. Müşterilerimizin bizi seçmeleri için birçok neden sayabiliriz. Ama en önemli nedenlerinden bahsedecek olursak

 • İnfragaz Türkiye’nin öz şirketidir; Isıtma ürünlerimiz ülkemizin topraklarında yapılmaktadır.
 • İnfragaz ısıtıcıları 2 yıl garantilidir; satış sonrası hizmetlerimizden garanti dahilinde faydalanmaya devam edersiniz.
 • İnfragaz CE belgesine sahiptir Avrupa Rusya,Gürcistan’a ihracat gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin sayısın her geçen gün artıyor!
 • Radyant ısıtıcılarımız %100 güvenlidir.
 • İnfragaz doğalgaz ısıtıcıları gürültülü çalışmaz.
 • Üzerinde yer alan komponentler birinci sınıftır ve onaylıdır.
 • UZAKTAN KUMANDALI VE DİJİTAL PANEL; Rakiplerde bulunmayan özellik! Ürünlerimizi kullanışlı tasarlıyoruz, her yıl farklı özellikler ekleyerek ihtiyaca uygun hale getirmekteyiz.

Siz de İnfragaz ailesine katılın, kışın gelmeden ısıtma hazırlıklarınızı şimdiden tamamlayın!

Bilgi için

+90544 497 91 80

infragaz@infragaz.com.tr

İnfragaz’ın Hizmet Verdiği Alanlardan Bazıları

 • Denizli fabrika ısıtma
 • Denizli ibadethane ısıtma
 • Denizli cafe ısıtma
 • Denizli bahçe ısıtma

 

 

, , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.