HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.

İnfragaz ürünleri, inovatif, şık enerji tasarruflu ve kullanım konforu yüksek ürünlerdir. Konut, ticari ve kurumsal pazarlara sunulmaktadır.

İnfragaz “Açık Alan Isıtıcıları”nın genel merkezi ve üretim yeri Bursa, Türkiye’de bulunmaktadır ve %100 yerli üretimdir. Yenilik, kalite ve hizmet İnfragaz’ın en önemli özellikleridir. Tüm İnfragaz ürünleri çok iyi araştırma, test ve ürün onaylarında geniş deneyime sahip bir mühendislik ekibi tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

VİZYONUMUZ

İnfragaz’ın vizyonu, özgün tasarımlarıyla farklılık oluşturmak, estetiği ön planda, ileri otomasyonlu ve kullanım konforu üst düzey ürünler üretmektir.

İnfragaz olarak planlamalarımızı müşteri talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Sektörde inovasyonu en iyi markayız. Ar-ge ve Ür-ge çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.

NEDEN İNFRAGAZ?

YAYGIN TEKNİK SERVİS

Çünkü; Türkiye’nin her yerine ulaşan büyük bir teknik servis ağı ile satış sonrası tam destek sunuyoruz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çünkü; tüm ARGE çalışmalarımızı %100 müşteri memnuniyeti odaklı sürdürüyoruz.

TEKNOLOJİYE DAYALI GÜVEN VE KALİTE

Çünkü; iç ve dış teknolojileri yakından takip ederek sizlere en son teknolojiyi kullanarak imal ettiğimiz yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz…

İnfragaz ürünleri dünyanın en iyisi olacak şekilde tasarlandı.

Şık, zarif, enerji verimli ve eğlenceli…

HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.