Blog

Doğalgaz Cafe Isıtma Sistemleri İstanbul

İstanbul’daki Turistik Cafelere Doğal Gaz Isıtma Radyant Isıtma

Biliyorsunuz ki İstanbul, Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet camii gibi çok önemli tarihi eserleri barındıran Türkiye’nin en çok turist ağırlayan otantik yöresel cafeleri tercih edilen,tarihi,kültürü ile Dünyanın sayılı başkentleri arasındadır. İstanbul‘a gelen turistleri soğuk havanın etkisinden korunmak bunun yanında Türk çayını ve kahvesini denemek için sıcak cafelerde vakit geçiriyorlar. Doğal gaz tesisatı olmasına rağmen iyi ısıtılmamış düşük kaliteli isimsiz bir ısıtma sistemi yüzünden cafenizden yaşlı,genç, aileli, kalabalık Arap turistlerin para bırakmadan ayrılmasını demektir.

İstanbul kış döneminde soğukla karşı karşıyadır, sıcaklık gündüz zamanı sıfır dereceye kadar düşüyor, gece ise sıfırın altında etkisini hisettiriyor. Cafe sahibi olarak ticari işletmenize önem verdiğinizi ve karınızı arttırmayı hedeflediğinizi biliyoruz.Ancak soğuk zamanlarda kaliteli bir cafe ısıtma sistemini seçerek  işletmenizi yüksek ciroya taşıyabilirsiniz. (İdeal ortam sıcaklığı 20 santigrat derecedir. İnfragaz twin panel LCD ısıtıcı ile cafe ortamı oda sıcaklığında tutabilirsiniz. Hem müşterileriniz üşümeyecek, hem de onlar lezzetli cafe Türk çaylarını yudumlamaya devam edecekler tabiki yüksek ciro elde edeceksiniz!)

Restaurantlarda da yerli-yabancı müşterileriniz rakı-bakı keyfini boğazın eşsiz manzarasında tadına varmak isteyecekler, ancak ısıtmadan yoksun bir işletmede bu pek mümkün değildir. Çünkü müşteriler sıcak ortamda daha çok vakit geçirmeyi, konuşmayı telefon üzerinden sosyal medyada gezmeyi isteyecekleri için onlara sıcak bir atmosfer sunmak zorundasınız. Eh tabi bu da üstün infragaz seramik radyant ısıtıcılarla mümkündür.

cafe-doğal-gaz-ısıtma

İNFRAGAZ DOĞALGAZLI CAFE TİPİ ISITICI IRC PANEL LCD TWİN

İnfragaz cafe tarzı radyant duvar ısıtıcı çift taraflı ısıtma sistemi ile konforlu duvardan ısıtma imkanı sağlıyor. Isıtıcının üzerindeki seramik malzemeli çift taraflı plakalar  küçük,orta ve büyü alanlı İstanbul cafelerinde mükemmel ısı alanı yayar. Panelin ortasında yer alan uzaktan okunabilir dijital ekran ile infragaz ısıtıcının çalışma durumu gözleyebilirsiniz. Dahası doğalgazla çalışan ısıtıcı uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Isıtıcıdaki ısıtma ayarı 3 seviyede sıcaklık durumu ayarlanır.Böylece cafenizde ekonomik ısıtma sağlarsınız. Cihazın üzerinde karışık kablolama yoktur. Tüm kablo ve kart mekanizması panel içine sabitlenmiştir, siz sadece ısıtıcınızı fişe takıp onu kumanda ile çalıştırmanın keyfini yaşayacaksınız. İnfragaz uzaktan kumandalı cafe doğal gaz seramik radyant ısıtma modern tasarıma sahiptir. Ürünü yaparken, tasarımdan taviz vermedik,modern şık görüntüsü ile cafenizin konseptine uyum sağlaması için üzerinde uzun süre çalıştık. Siz İstanbul’daki cafe sahibi müşterilerimizi memnun etmek için üst düzey bir doğal gazlı ısıtıcı ürettik.

Seramik Radyant Isıtıcınızı Birlikte Seçelim!

Isıtma konusunda değişik isimde markaların ürünlerinin piyasada olduğunu biliyoruz. Ancak onlardan hangileri gerçek ısıtma değeri sunuyor? Cihazları gerçekten tabloda yazan değeri karşılıyor mu? Ya da satış öncesi size  ölçüsünü verdiğiniz işletmeniz gerçekçi çözüm mü sağlıyorlar? Yoksa dertleri cebinizdeki para mı? Çok daha fazla soru aklınızda var ve doğru cevaplar almak hakkınız. Çünkü ısıtma maliyetli bir iştir. Bütçenizi aşan her masraf sizi zora sokabilir. İstenmeyen doğalgaz faturasına sebep olur. İstanbul’daki mekanlar irili ufaklıdır. Örneğin Sultanahmet gibi turist ağırlıklı yabancı yoğunluğunun yaşandığı yerlerde küçük cafeler mevcutken, Beylikdüzü’nde  daha büyük alana sahip yerel müşterilere hitap eden kafeteryalar görebilirsiniz. Küçük bir alana diğer firmalar büyük radyant ısıtıcı önerebilirken, çok daha büyük bir yer için küçük bir radyant ısıtıcı tavsiyesi bütçenizi sarsacaktır. Dahası turistlerin ve diğer müşterilerden bu mekan çok soğuk ısıtıcıları çalışmıyor diye hayal kırıklığı ile ayrılabilirler. Olumsuz yorum duymak istemezsiniz değil mi? Bundan daha önemlisi kazancınız ciddi miktarda düşecektir.  İşte biz infragaz olarak – doğalgaz seramik ısıtmada lider firma– yılların bize tecrübe kazandırdığı mühendislik bilgisi ile en doğru ve en kaliteli bütçe dostu radyant ısıtıcıları sizin için üretiyoruz. Ürünlerimizde yer alan açıklamalar ve ısıtma ile ilgili karşılıkları %99’a sağlamaktadır. Ürünlerimiz defalarca teste tabi tutulur, parçalar tek tek uzman ekip tarafından kontrol edilir. Ardından onay alıp,  ürünlerimiz paketlemeye geçer. Bize ulaşırsanız, aradığınız radyant ısıtıcı seçmede kesinlikle yardımcı oluruz. Alan konusunda emin değilseniz diyelim, bu konuda da nasıl hesaplamanız gerektiğini size ekibimiz güler yüzle anlatıyor.

İnfragaz aşağıda yer alan tüm alanlarda ekonomik doğalgaz ısıtma çözümleri geliştiriyor:

 • İstanbul turistik cafe ısıtma
 • İstanbul’da ısıtma sistemleri
 • İstanbul fabrika ısıtma sistemleri
 • İstanbul ibadethane ısıtma
 • İstanbul kış bahçesi ısıtma
 • İstanbul fuar ısıtma
 • İstanbul küçük atölye ısıtma
 • İstanbul han ısıtma
 • İstanbul mağaza ısıtma
 • İstanbul depo ısıtma
 • İstanbul sigara içme alanı ısıtma
 • İstanbul bekleme salonu ısıtma
 • İstanbul kapalı çarşı ısıtma
 • İstanbul kahvehane ısıtma
 • İstanbul çay ocağı ısıtma

Infragaz Anadolu’da !

İnfragaz doğalgaz-elektrikli ısıtma sistemleri olarak Anadolu’da vermeye devam ediyoruz.

 • Adapazarı doğalgaz cafe ısıtma sistemleri
 • Bolu doğalgaz cafe ısıtma sistemleri
 • Eskişehir doğalgaz cafe ısıtma sistemleri
 • Konya doğalgaz cafe ısıtma sistemleri
 • Samsun doğalgaz cafe ısıtma sistemleri
 • Tekirdağ doğalgaz cafe ısıtma sistemleri 

Radyant Isıtıcılarla ilgi soru ve fikirleriniz için müşteri hizmetleri

infragaz@infragaz.com.tr

İnfragaz online İstanbul cafe ısıtıcı satış WhatsApp

+90 544 497 91 80 

 

 

 

, , , , , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.