Blog

Duvar Tipi Seramik Radyant Isıtıcı İncelemesi

DIŞ MEKAN İHTİYAÇLARINIZ İÇİN DUVAR TİPİ SERAMİK RADYANT ISITICI

İster dış mekan olsun ister yarı açık bir kafeteria işletiyorsunuz diyelim, duvar tipi bir radyant seramik ısıtıcısı bakıyorsanız, seramik duvar monteli ısıtıcı tavsiyemizi okumanız faydalı olacaktır. Isıtma maliyetleri her geçen gün artıyor ve işletme sahipler kendilerine en ucuz ve kaliteli bir ısıtma ürünü aramaktadırlar. Türkiye’de en iyi seramik ısıtıcı üreten firmalardan biri ile çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Öncelikle ısıtıcıya genel bir bakış atalım. Bloğumuzu okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

İNFRAGAZ KAFE SERİSİ CAMLI ŞIK MODEL DUVAR TİPİ ISITICI

İnfragaz ısıtma sistemleri tarafından geliştirilen kafe serisinin ikinci modeli seramik duvara montajlı ısıtıcıdır. Teknik bilgilere geçmeden önce biraz ısıtıcının dış görüşü hakkında bilgilendirelim. İnfragaz radyant ısıtıcı fotoğrafları incelemenizde yarar var. Isıtıcının ön yüzeyi dirençli ve kırılmaz cam panelden imal edilmiştir.

Cam ısıtıcıdan çıkan ısıyı emer ve ortama dengeli bir şekilde dağıtır. Özel dizayn, yapım camı asla çatlama meydana getirmez.Cam panelli infragaz kafe duvar monteli ısıtıcı butik ve diğer kafe tiplerinde hoş bir görüntü oluşturur.

Isıtıcının paneli yüksek kaliteli alüminyumdan oluşmaktadır. Alüminyum panel üzerindeki boya kalıcıdır, yıllar geçse bile dökülme ya da boya atması meydana gelmez. Isıtmaya bağlı boya aşınması oluşmaz.

seramik duvar radyant ısıtma infragaz

Panel üzerinde ısı salınımı için açık ızgara mevcuttur, böyle daha verimli ısıtma gerçekleşir. Biliyorsunuz ki Türkiye’nin coğrafi bölgelerinde kış ağır şartlarda geçiyor, ve müşteriler sıcak bir kafede arkadaşları ile çay içmek için oturuyorlar. İşletme sahibi olarak doğru seramik radyant ısıtıcıyı seçmelisiniz, yoksa kalitesi zayıf bir ürün size oldukça maliyetli gelecektir.

Duvara montajı kolaydır;ısıtıcı panelin arkasında hazır delikler ile hemen işletmenizin duvarına montaj edilebilir.

Isıtıcının arka tarafındaki sol bölmede yer alan güç anahtarı bulunmaktadır. Tek dokunuşa ısıtıcıyı ısıtmaya başlar.

Diğer seramik radyant ısıtıcılara göre infragaz‘ın en büyük avantajı kuman ile kolayca kontrol edilmesidir. Isıtıcıya uzanmadan yanında gelen kumanda ile ısı sıcaklık kontrolünü ayarlayabilirsiniz. Sıcaklık kontrolü demişken, kumadan sayesinde 3 kademeli ısıtma seviyesinde çalıştırmanız mümkündür. Ankara’da kışın kurak ve soğuk geçen bir kafede üçüncü seviyede ısıtıcı çalışabilir, ilkbaharda ise optimum seviyede ıstıcınızı ayarlarsınız.

İnfragaz Cafe Isıtıcının Teknik Özellikleri

Isıtıcının kullandığı gaz tipi doğalgazdır. Elektrik bağlantısı 230v 50hz şeklindedir. Doğal gaz basıncı 20 mbar’dır. Doğal gaz tüketimi yaklaşık olarak 1,50 m3/h ‘dür. Ağırlı 17 kilogramdır. İnfragaz doğal gazli seramik radyant cafe tarzı ısıtıcının dış panel ölçüsü 127,5x16x24 cm’dir.Isıtıcıyı aldıktan sonra yetkili infragaz servisini arıyorsunuz, en kısa süre servis ekibi kafenize ya da işletmenize gelip ısıtıcıyı ücretsiz kuruyor.Ayrıca infragaz ısıtma sistemleri 2 yıl boyunca ısıtıcıda meydana gelecek arızalarda yanınızda olacaktır. Garanti hizmetlerinden faydanacaksınız.

Bursa kafe tipi seramik radyant ısıtıcılarımız

Bilecik kafe tipi seramik radyant ısıtıcılarımız

Eskişehir kafe tipi seramik radyant ısıtıcılarımız

Ankarak kafe tipi seramik radyant ısıtıcılarımız

Kırıkkale kafe tipi seramik radyant ısıtıcılarımız

Kayseri kafe tipi seramik radyant ısıtıcılarımız

Konya kafe tipi seramik radyant ısıtıcılarımız

bursa-doğal-gazlı-ısıtıcılar

Neden Doğalgaz Isıtıcılar Seçmelisiniz?

İster İnfragaz olsun ister başka marka, radyant bir ısıtıcı alırken daima doğalgaz ile çalışan ürün almaya özen gösterin.

  • Doğalgaz, çevremize zarar vermez. Yanmadan ortaya çıkan atık gaz, doğaya salındığı sırada canlı hayatı etkilemiyor.
  • Maliyeti azdır. Ömür kullanabilirsiniz.
  • Doğalgaz kömür ya da odun gibi depolanmaz. Talep kadar dağıtıcı şirket Türkiye’ye tüm hane ve ticari yerlerle gazı kendisi ulaştırır.
  • Isı kalorisi diğer fosil yakıtlardan daha çok yüksektir.
  • Ortamda kokuya sebep olmaz. Müşterileriniz doğalgazlı ısıtıcının çalıştığını bile fark etmeyecektir.
  • Doğalgaz ısıtıcılar %100 güvenli ısıtma ortamı sunar.Ani basınca karşı hemen devreye girer gaz, ısıtıcı tarafından derhal kesilir.
  • Tüm Türkiye neredeyse doğalgaz ısınma tercih ediyor.
  • Bakım yapmak zorunda değilsiniz. Sadece sezon öncesi ve sonunda tesisat,cihazı kontrol etmeniz yeterlidir. Ayrıca bacaya da yılda 1-2 kez bakmanızda fayda var.
  • Tüm İnfragaz doğalgaz ısıtıcılarımız CE ve TSE belgesine sahiptir. Gaz kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

 

Türkiye’de satış ağımızı her geçen gün büyüyor. Gözünüz kapalı İnfragaz ısıtma ürünlerine güvenebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bize hemen ulaşın

eposta adresimiz:infragaz@infragaz.com.tr

İnfragaz WhatsApp satış ve müşteri destek +90 544 497 91 80 

 

, , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.