Blog

Açık Alan Isıtma Sistemleri:İnfragaz LPG’li Taşınabilir Ekonomik Isıtıcı

açık alan cafe ısıtma infragaz

AÇIK ALANINIZI ISITMAK İÇİN HANGİ ISITICIYI TERCİH ETMELİSİNİZ?

Soğuk ve dondurucu kış mevsiminde açık alanları ısıtma ihtiyacı gitgide artmaktadır. Ayrıca yüksek elektrik ve doğal gaz faturaları yüzünden açık alan işletme sahipleri alternatif ısıtma sistemlerine yönelmektedir. Kafe,bistro,kafe bahçesi,butik temalı kafeler , hastane kaferyaları gibi açık alanlı yerlerde daha pratik ısıtma,bunun yanı sıra güçlü ısı verimi tercih edilmektedir.Açık alan ısıtıcı seçimi yaparken kullanışlı,taşınması kolay ve verimli ısı üreten bir ısıtıcı seçmelisiniz. Tabi ki açık alan ısıtıcının olmazsa olmazı üreticisi,garantisi ve üretim belgeleridir. Markası belli olmayan, üretim izni almamış,yurt dışından ithal izin verilmemiş kısacası merdiven altı tabiri dediğimiz bir açık alan ısıtıcı hem size hem de müşterilerinizin güvenliğini riske atacak, büyük cezalar dahası işletmenizin kapanmasına bile yol açacaktır. Açık alan ısıtıcılar ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Uzmanından Açık Alan Isıtıcı Seçimi Tavsiyeleri

  • Açık alan ısıtıcının mekanınız için uygun ölçüde olduğundan emin olun. Küçük ama son derece pratik bir ısıtıcı hem cebinizi korur hem de ısı yayılımı daha fazla vererek müşterilerinizi yerinizde kalmasını sağlar.
  • Isıtıcının malzemesi ve kalitesini iyi inceleyin. Seramik kaplı infragaz IRC Patio Açık Alan Isıtıcı üzerinde kaliteli seramik plakaları ile yüksek ısı vermektedir.
  • Taşınabilir ısıtıcı olması her zaman artı bir tercihtir. İstanbul’daki kafelerde veya villanın havuzunda ısıtıcınızı istediğiniz gibi taşıyabilirsiniz. Tekerlekli,hareketi kolay bir ısıtıcıdan tercih yapın.
  • Yakıt tasarruflu bir ısıtıcı en doğru çözümdür. Isıtıcıyı aldınız ama açık mekanınızda yakıt tasarrufu yerine,zarar ediyorsunuz. O zaman kalitesi ve standardı belli olmayan bir ürün almışsınız. infragaz radyant ısıtıcı 30 saate kadar tek LPG tüpü ile açık alanınızı çok verimli ısıtır.
  • Sensörlü bir ısıtıcı ani kazalarda gazı keser, böylece tam güvenlik sağlanır. infragaz patio açık alan ısıtıcı devrilme sensörü özelliğine sahiptir, müşterilerinizi olabilecek ani bir durumdan korur.
  • Açık alan ısıtıcıda tüpe kolay ulaşılmalı, değişim çabuk pratik yapılmalıdır. İnfragaz açık alan ısıtıcının  özel tasarımındaki muhafaza edilen tüpü tek hareketle değiştirirsiniz. Müşterileriniz farkında bile olmaz.
  • Ayarlı bir açık alan ısıtma verim sağlar. Isıtıcıyı mevsimine göre minimumdan maksimumu ayarlamalısınız. Kışın soğuk havada yüksek seviyede bahar aylarında ise minimum kademe ile açık alanınızı ısıtmaya devam edebilirsiniz
  • Ateşlemeli ısıtıcıları tercih edebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve basit bir hareketle ısıtıcı hemen çalışmaya başlar.açık alan ısıtma infragaz seramik ısıtıcı

NEDEN İNFRAGAZ AÇIK ALAN TÜPLÜ ISITICI ALMALISINIZ?

İnfragaz en iyi açık alan ısıtma sistemleri ile güvenilir,kullanışlı ve kolay ısıtma imkanı sunar. Cafelerden, otellere,açık alan havuzlara hatta  vale tipi kabinlere kadar uzanan değişik yerlerde ısıtma ihtiyaçları için en pratik ısıtıcı İnfragaz‘dır. infragaz bursa açık alan taşınabilir ısıtıcının kurulumu zahmetsizdir. Servise gerek kalmadan,kurulum talimatını izleyerek hemen ısıtıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

1 LPG tüp ile 30 saat boyunca ısıtma alırsınız. İnfragaz açık alan ısıtıcı yüksek verim vermek için uzun süren ARGE çalışmaları ile ortaya çıkmıştır. Isıtıcının üzerindeki her parça uzman ekip tarafından tasarlanmış ve mükemmel ustalıkla üretilmiştir.

Tekerlekli mekanizması ile infragaz açık alan seramik radyant ısıtıcı ürününü kullandıktan sonra,rahatça taşınım hareketi sunar.

Emniyet korumalı özellikle devrilmede gaz hemen kesilir.

Rüzgara karşı infragaz seramik camlı modeli mevcuttur.

2 yıl İnfragaz tarafından garantilidir. Satış sonrası İnfragaz’ın size sunduğu garantiden faydalanırsınız.

İnfragaz Açık Alan Isıtma

için infra gaz‘a WhatsApp +90544 497 91 80 satış ve destek hattından ulaşabilirsiniz. Ayrıca soru ve görüşleriniz için infragaz@infragaz.com.tr email adresimize yazabilirsiniz.

 

, , , , , , , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.