Bursa LPG’li Taşınabilir Seramik Isıtıcı

Bursa doğalgazlı radyant ısıtıcı sistemleri için en çok tercih edilen marka olan İnfragaz olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yılın 110 gününden fazlasında yağışlı geçen Bursa’da Uludağ yazın dahi karla kaplı olmaktadır. Soğuk iklim ve soğuk hava yapısına sahip Bursa şehrinde özellikle kış aylarında ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak bir hayli zorlaşmıştır. Geleneksel ısıtma yöntemlerinin ekonomik olmaması ve fazla tuzlu olması  bizleri bu konuda bir çalışma içerisine sürüklemiştir. Soğuk havalar için tasarlanmış doğalgazlı radyant ısıtıcılarımız Bursa’da radyant ısıtıcı ihityacı olan işletmelerin uygun fiyatlı ve kaliteli ürün arayışına çözüm olmuştur.

İnfragaz olarak hem ekonomik, hem de sağlıklı doğalgazlı radyant ısıtıcı sistemlerimiz sayesinde müşterilerinize doğal bir ısıtma ortamı sağlıyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda cebinizi de düşünüyor, ısıtma ihtiyaçlarınızı radyant ısıtıcılarımız ile minimuma indiriyoruz.

Doğalgazlı radyant ısıtıcı sistemlerimiz % 25 ile % 60 arasında bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Bu sebeple Bursa’daki işletmeler için radyant ısıtıcılarımız birebir olarak ihtiyacı karşılamaktadır.

Doğalgazlı Radyant Isıtıcıların Faydaları

Doğalgazlı radyant ısıtıcılar sadece ekonomik ve sağlıklı olmasının yanı sıra bir çok avantaj sağlamaktadır.

  • Doğalgazlı radyant ısıtıcılar ortamda hava hareketliliği yapmaz, bu sayede ortamın tozlanması gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.
  • Ortamı çok hızlı bir şekilde ısıtır. Böylece uzun süreli bekleme gibi bir durum söz konusu olmaz.
  • İş gücü gereksinimi yoktur. Kolay bir şekilde açılıp kapanabilir sistemlerimiz sayesinde bakım maliyetinin de önüne geçilmiş olunur.
  • Bölgesel olarak ısıtma seçeneği mevcuttur. Vardiyalı çalışma sistemlerinde istenilen bölge kolaylıkla ısıtılabilir.
  • Doğalgazlı radyant ısıtıcıları çalıştırmak için kazan dairesi gibi alanlar gerekmez. Aşırı sıcaktan patlama gibi bir durum söz konusu olmaz.

Bursa’da doğalgazlı radyant ısıtıcı ihtiyacı olan tüm kafe ve restoranlara hizmet vermek için anabayimiz bulunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda işletmenize en uygun radyant ısıtıcı sistemlerini sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.

, , , , , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.