Blog

Edirne Radyant Isıtıcı

Edirne Doğalgaz Radyant Isıtma Çözümleri

Edirne ili ve çevresindeki iç dış mekanlarına gereken ısıtma ihtiyaçlarını İnfragaz doğalgaz radyant ısıtıcılarımızla çözüm getiriyoruz. Bilhassa kış mevsimin oldukça sert geçtiği bir il olan Edirne’deki mekan sahipleri müşterilerimiz için İnfragaz olarak güçlü,kaliteli ve ekonomik doğal gaz radyant ısıtıcılar üretiyoruz.

Edirne’nin İklime Kısa Bir Bakış

Edirne’de kış zamanı kurak ve dondurucu bir hava sürmektedir.Balkanlardan Türkiye’de giriş yapan soğuk hava dalgası bu ilimiz üzerinden Marmara Bölgesi’ne şiddetli yağmur,don ve kar yağışı olarak etki ediyor.  Edirne bir nevi kış kapısıdır diyebiliriz. Trakya Bölgesi’nin en soğuk ili olduğu için, kışın doğal gaz ve elektrik ısıtma tüketimi Edirne’de diğer Marmara Bölgesi illerine göre daha fazladır. Edirne’de bahar dönemi ısı belli derecede artmasına karşın, yağmur mevsimi olduğundan hava yine soğuk geçiyor. Bu yüzden açık alan doğalgaz ısıtma bahar mevsiminde de mekan sahipleri tarafından talep gördüğünü söyleyebiliriz. Blog yazımızda açık alan ısıtıcı incelemesine bakmanızı öneririz.

Edirne’de Neden Doğalgaz Radyant Isıtıcı Seçmelisiniz?

Edirne’ye tarihi eserleri,alışveriş,eğlence,kültür,sanat ve diğer etkinliklerle  Bulgaristan ve Yunanistan’dan turistler yoğun ilgi gösteriyor, diğer taraftan yerli turistlerin şehri keşfetme isteği ilimizin popülaritesi gitgide yükselttiğini görüyoruz. İç-dış mekan sahipleri alanlarını dışa doğru genişletmesi ve turist müşterine daha iyi bir hizmet sunmak için açık alan ısıtıcıları tercih etmeye devam ediyor. İnfragaz ısıtıcılarımız hem bütçeye uygun hem de ısıtma gücü bakımından oldukça verimlidir. İster cafe olsun ister dışarıda servis masaları olan ciğer salonu her alanda hizmet sunan mekan sahiplerine İnfragaz doğalaz seramik radyant ısıtıcılarımızı öneriyoruz.

edirne-radyant-ısıtma

 

İnfragaz Doğalgaz Radyant Isıtıcının Özellikleri

İnfragaz IRC Kafe/Cafe serisi IRC 9-12-15 modelleri radyant ısıtıcı Edirneli esnafımızın bütçenize uygun şekilde geliştirildi. Temel modelimiz İnfragaz IRC Edirne radyant ısıtıcı 9kW güç tüketir. Açık alanda 9 ila 11 metreküp ısıtma hacmine sahip,kapalı alanda ise 18 metreküp ısıtma verir. infragaz doğalgaz IRC kafe panel ısıtıcının tüketimi saatte 0,94 metreküptür. Isıtıcının ölçüleri ise 85x16x25 cm’dir. Ölçüleri sayesinde Edirne’deki tüm dış mekanlara kolayca monte edilebilir. Radyant ısıtıcı üzerindeki panel, yüksek kaliteli seramik malzemeden ile üretildi. İnfragaz ısıtıcının rakiplerinde bulunmayan en önemli özelliği hatta Dünyada ilk diyebileceğimiz uzaktan kumanda ile kontrol edilmesidir. Yanında gelen kumandanın üzerinde bulunan tuşlardan infragaz ısıtıcı kolayca açılıp kapatabilir ve ısı seviyesi 1 (en düşük) 3(en yüksek) ayarlanır.

İnfragaz ısı sistemleri aşağıda yer alan alanlarda müşterilerinin ısı gereksimlerinde yardımcı olmaya devam ediyor.

EDİRNE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

 • Edirne ısıtma sistemleri
 • Edirne ciğer salonu ısıtma
 • Edirne ibadethane ısıtma
 • Edirne disco bar ısıtma
 • Edirne cafe pub ısıtma
 • Edirne hediyelik eşya dükkanı ısıtma
 • Edirne cafe bar ısıtma
 • Edirne fabrika mağazası ısıtma
 • Edirne depo ısıtma
 • Edirne kahvehane ısıtma
 • Edirne kamu misafirhaneleri ısıtma

İnfragaz ailemizin üyesi olmanızdan memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın

www.infragaz.com.tr

Eposta adresimiz

infragaz@infragaz.com.tr

WhatsApp İnfragaz müşteri hizmetleri

+90 544 497 91 80 

Sosyal medyada İnfragaz

http://bit.ly/infragazinstagram

http://bit.ly/infragazfacebook

 

 

 

 

 

 

, , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.