Blog

Bolu Radyant Isıtma

İnfragaz Bolu Radyant Isıtma Sistemleri

Bolu’da radyant ısıtma sistemlerinde İnfragaz markası olarak doğalgaz ve LPG ısıtıcılarımızla hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bolu, yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin en büyük üçüncü coğrafi bölgesi olan Karadeniz bölgesinin batı bölümünde yer alır. Balkanların soğuk hava etkisi altında kalan Bolu ilimizde kış mevsimi oldukça soğuk geçer. Fakat bu durum Bolu’ya turist açısından yoğun ilgi görmesini sağlamıştır. Hem yerli hem de yabancı turistler ,gezginler İstanbul’un bunaltıcı etkisinden kurtulmak, hafta sonları bol bol oksijen depolamak isteyenlerin kışın uğrak yerleri arasındadır Bolu. Kartalkaya dağlarında radyant ısıtmalı konforlu otellerde kalan turistler eğlenceli kayak aktiviteleri gerçekleştirirken, Bolu Abant çevresinde ise bölge gezginler tarafından taşınabilir ısıtıcılı kafelerde çayları içerek harika manzaranın tadını çıkarırlar.

İnfragaz Bolu Radyant Isıtma Sistemleri

Oteller, kafeler,kış bahçeleri,yöresel sokak lezzeti mekanları,havuzbaşı gibi yerlere kısa ya da uzun konaklamalı kalan turistlerin ısınma ihtiyaçlarını Bolu’daki mekan sahipleri açık ve kapalı alan kaliteli yüksek ısı verimi sağlayan doğalgaz ,elektrikli , LPG’li radyant ısıtıcılarla tercih edebilir. İnfragaz radyant ısıtma ürünlerimiz bölge esnafımızın aradığı en doğru ve ekonomik ürünlerdir. İnfragaz ailesinin ürünlerinden biri olan taşınabilir IRC patio ısıtıcı tek LPG tüple 30 saate kadar yüksek verimde ısıtma sunar. Dolayısıyla bu LPG’li radyant ısıtıcımız Bolu’da esnafımızın tarafından çok rağbet görüyor.IRC Patio İnfragaz seramik radyant ısıtıcının ısıtma paneli yüksek dayanımlı 4 taşlı seramik malzemeden oluşur(3-4-5-6 taşlı modellerimizi de seçebilirsiniz). Isıtıcıdaki seramik panel hemen ısınarak, mekanın çevresine mükemmel bir ısı yayar.  Böylece misafirleriniz Bolu’nun soğuk hava şartlarından minimum seviyede etkilenir, dahası onlar mekanda kaldıkça siz de çay kahve ikramınızdan cironuzu yükselteceksiniz.

bolu-radyant-ısıtma-sistemleri

Bolu İnfragaz Seramik Radyant LPG’li Isıtının Özellikleri

Isıtıcının kullanımı kolaydır. İçinde yer alan manuel piezo ateşleme valfi ile çalışmaya başlar. Siz düğmeyi çevirin ısıtıcı hemen ısıtmaya başlasın! Bolu’da kış mevsiminde infragaz lpg’li seramik radyant ısıtıcının diğer seramik radyant ısıtıcılara göre en büyük avantajı cihazı maksimum seviyede çalışırken,ilkbahar yağmur döneminde ise onu minimum seviyeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece hem yakıt hem de bütçede tasarruf edeceksiniz. Gaz tüketimi saatte 0,4kg’dır. Isıtma açısını değiştirmek için ısıtıcı kafasını ayarlayabilirsiniz. Tüp değişme haznesi tek hamlde boş tüpü yenisi ile değiştirmek için tasarlandı. Büyük kolaylık! İnfragaz ısıtıcının kapağı açın ve tüpü yenisi ile hemen değiştirin! Teker sistemi, ısıtıcıyı istediğiniz yere götürmenizi sağlar.

İnfragaz olarak Bolu halkımızın hizmetindeyiz;

 • Bolu açık alan ısıtma
 • Bolu kapalı alan ısıtma
 • Bolu cafe ısıtma
 • Bolu bahçe ısıtma
 • Bolu sera ısıtma
 • Bolu villa ısıtma
 • Bolu veranda ısıtma
 • Bolu balkon ısıtma
 • Bolu kış bahçesi ısıtma
 • Bolu butik otel ısıtma
 • Bolu dükkan ısıtma
 • Bolu depo ısıtma
 • Bolu mağaza ısıtma
 • Bolu lokum mağazası ısıtma
 • Bolu vale ısıtma

çözümlerimizle bize hemen ulaşın.

www.infragaz.com.tr

infragaz@infragaz.com.tr

WhatsApp infragaz sermaik radyant ısıtıcı satış ve destek hattı

+90 544 497 91 80 

Sosyal medyada İnfragaz

http://bit.ly/infragazinstagram

http://bit.ly/infragazfacebook

 

, , , , , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.