Testimonials

Aenean maximus feugiat tincidunt. Nam et ultrices quam. Duis eu sollicitudin turpis, ac laoreet massa. Praesent nibh velit, accumsan sed fermentum a, finibus ultricies mi! Cras scelerisque magna eu sapien bibendum; non porta mauris pulvinar. Aliquam ullamcorper consectetur lectus a blandit. Sed facilisis laoreet ipsum, sit amet tincidunt leo porttitor condimentum? Maecenas dapibus, erat vitae elementum ultrices, nunc magna ornare magna, id porta elit sem et mi. Proin vitae nibh nunc. Integer a sapien ligula.

İnfragaz olarak vizyonumuz; tasarımda ve estetikte birinci, dünyada yapılmamış ve kullanıcı konforunu esas alan ürünler hazırlayan bir marka olmaktır.

İnfragaz olarak planlamamızı müşteri talepleri doğrultusunda uzun vadeli şekillendiriyor ve ar-ge çalışmalarımızla seri üretimimizi bir arada yürütüyoruz.

İnfragaz olarak 7/24 ulaşılabilir bir müşteri destek hattı kurarak sizlere en hızlı ve en sağlıklı şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.