Blog

Tekirdağ Radyant Isıtma

İnfragaz Tekirdağ Radyant Isıtma Sistemleri

Tekirdağ’daki müşterilerimizin radyant ısıtıcı ihtiyaçlarını kalite belgeli İnfragaz doğalgaz ve LPG ürünleriyle karşılıyoruz. Tekirdağ esnafımızın bir numaralı radyant ısıtma tercihi infragaz olmuştur. Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy’e oldukça yakındır. Sanayi kolları bölge etrafında toplanmış ayrıca Bulgaristan’a ve diğer Balkan ülkelerine İstanbul’daki büyük şirketlerin fabrikalarının  konumlandığı yerdir. Bölge sanayisi yatırımcılar tarafından ilgi görüyor. Özellikle kara yolu taşımacılığı ileri seviyede geliştiği için tırlar,kamyonlar, diğer ticari araçlarla lojistik taşımacılık her geçen gün artmaktadır. Dolayısıyla Tekirdağ’daki fabrikaların,işletmelerin,diğer sanayi alanlarının, cafelerin,barların,otellerin,apartmanların ısınma sistemleri ihtiyacı doğmuştur.

Tekirdağ’ın İklimi Kısa Bir Bakış

Tekirdağ’ın mevsimi kışın oldukça soğuktur; İlimizde karasal iklim görülür. Balkanlar’dan gelen soğunun havanın etkisiyle kış mevsimi ısınma talebini arttırdığını görüyoruz. Sonbahar ve ilkbahar mevsimleri yağmurlu hava hüküm sürer.Dolayısıyla radyant ısınma talepleri bu mevsimlerde de devam ediyor. Yaz ise kurak ve bunaltıcıdır.

Tekirdağ turistik,yemek sektörü,sokak lezzetleri alanlarında da gelişmiştir. İlimize son yıllarda hem Yunan hem de Bulgar turistler yoğun ilgi gösteriyor. Yerli turistlerimiz de bölgeye ilgilerini sürdürmektedir. Gelen turistlerin barınma, ısınma ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması ekonomi açısından önemlidir ve tüm bunları dikkate aldığımızda Tekirdağ esnafımızın iç ve dış mekanlarını ısıtmada kaliteli seramik radyant ürünler kullanmasını öneriyoruz. İnfragaz ürünleri sizler için tasarlandı ve üretildi. Tüm İnfragaz ürünleri üretimden paketlenene kadar kalite kontrolden geçer. 

infragaz-tekirdağ-radyant

Neden Tekirdağ’da İnfragaz Radyant Isıtma Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

İnfragaz ürünleri yerli üretimdir. Bursa’daki fabrikamızdan tüm Türkiye ve ardından Dünya’daki müşterilerimize üstün kaliteli ürünlerimizi gönderiyoruz. Markamız,adımız bilinmektedir.

İnfragaz ürünleri CE ve TSE belgelidir; tüm seramik radyant ısıtıcılarımızda yer alan parçalar kalite standartlarına göre üretilmekte ve montajlanmaktadır.

Biliyorsunuz ki ısıtma işi ciddi bir iştir.Adı belli olmayan markalardan uzak durulmasını öneriyoruz. Aksi halde ciddi kazalar meydana gelebilir. İnfragaz sattığı ürünlerin arkasındadır ve herhangi bir durumda size sağlanan garantiden faydalanır, gerekirse yedek parça üretir. 

İnfragaz radyant ürünleri kurulum için gereken tüm parçalarla gelir. Böylece parça aramanıza gerek kalmaz.

Tüm İnfragaz ürünleri 2 yıl boyunca garantilidir. İnfragaz’ın sizlere sunduğu garanti hizmetlerinden faydalanırsınız.

İnfragaz olarak

  • Tekirdağ fabrika ısıtma
  • Tekirdağ depo ısıtma
  • Tekirdağ cafe ısıtma
  • Tekirdağ pub ısımta
  • Tekirdağ mağaza ısıtma
  • Tekirdağ kapalı alan ısıtma
  • Tekirdağ otel ısıtma
  • Tekirdağ vale ısıtma

alanlarında hizmetlerimizi sürdüyoruz. Sizleri de İnfragaz ailesinden görmekten mutluluk duyarız.

Websitemiz

www.infragaz.com.tr

İnfragaz WhatsApp danışma hattı

+90544 497 91 80

Sosyal Medyada İnfragaz

http://bit.ly/infragazfacebook

http://bit.ly/infragazinstagram

 

 

, , , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.