Blog

Ofis Isıtma Sistemleri

İnfragaz Ofis Isıtma Sistemleri

İş yaşamının ve zamanınızın büyük bir kısmı ofislerde geçmektedir. Sbahtan neredeyse gece yarılarına kadar ofislerde işinizi geliştirmek için çalışıyor, proje hazırlıyorsunuz. Bu yüzden ofislerin ısıtma sistemleri iyi tasarlanmalı alan belirlenirken uygun ölçüm araçları seçilmeli ya da uygun bir elektrikli ısıtıcı seçmelisiniz Toplantılar, görüşmeler, iş planları,iş sunumları,yabancı konukların ağırlanması neredeyse tüm günlük aktiviteleri ofisinizde gerçekleştirdiğiniz için gelen arkadaşlarınızı, amirlerinizi, üstleriniz, misafirlerinizi ısıtılması iyi sağlanmış bir ofiste ağırlamak her şirketinizin prestiji için önemlidir hem de çalışma verimi arttırır. Bunun yanı sıra ısıtıcının sessiz çalışması son derece önemlidir, çünkü sessiz çalışan bir ısıtıcı işinize kendinizi daha iyi vermenizi mümkün kılar. Ofis ısıtma sistemlerinde en çok tercih edilen ısıtıcı türü elektrikli radyant ısıtmadır. Bütçenize külfet getirmeyecek ısıtıcılardan biri de elektrikli radyant ısıtmadır. Bu ısıtıcılar Güneş gibi ortama ısı salar, nesne canlı aynı miktarda ısı enerjisi ile besler. Herhangi bir sağlık sorununa sebep olmaz, aksine iş ortamını sıcak tutar kendinizi ve sevdiklerinizin güvenle ısınmasını sağlarsınız.

İYİ BİR ELEKTRİKLİ RADYANT ISITICI SEÇİN!

Evet, piyasada adı belli olmayan tabiri caizse merdiven altı elektrikli ısıtıcılar son derece tehlikelidir. Elektrik kaçağına sebebiyet verip elektrik çarpmasına maruz kalabilir,dahası çalışanlarınızı ofisinizin güvenliğini tehlike altında olur. Can kaybı ve milyonlarca liralık zararlar ortaya çıkar. Muhakkak ama muhakkak CE belgeli ve TSE onaylı bir elektrikli radyant ısıtıcı seçemeye özen gösterin. Her ısıtıcıda tablo vardır bu tabloda teknik bilgiler yer almakta model ve güç birimi sunulmaktadır. Gerektiğinde resmi kurumları arayıp doğrulayınız. Infragaz ısıtıcıları gerçek verim sunan CE belgeli radyant ısıtıcılardır. Tüm ürünlerimiz sanayi bakanlığına kayıtlı ve şirketimiz yetki belgesine sahiptir. Böylece ofisiniz daima güvende kalacaktır.

Neden Elektrikli Radyant Isıtma Ofisler İçin İdealdir?

 • Bakım derdi yoktur; elektrikli radyant ısıtıcı fişine takılıp, hemen çalışmaya başlar. Diğer ısıtıcılar gibi karmaşık, sorun yaratacak kablolama sistemi bu ısıtmada yoktur.
 • Elektrik temiz enerjidir. Basit,ama yüksek verimli sıcaklık sağlar
 • Ofisin tüm alanına dengeli ısı yayar. Böylece ofis içinde herkes ısınmış olur.
 • İşiniz, konumuz gereği daha büyük ya da ekonomik bir ofise taşınmak isteyebilirsiniz. Elektrikli radyant ısıtıcıyı yerinden çıkarır kutusuna koyar, yanınızda rahatlıkla götürürsünüz. Size yerleşme masrafı çıkarmaz. Hat çekmek zorunda kalmaz. Projelerle boğuşmazsınız. Aldığınız gibi, tekrar kurup ısıtıcıyı çalıştırmaya devam edersiniz.
 • Elektrikli radyant ısıtıcının montajı son derece kolaydır. Teknik servise,uzmana,ustaya gerek duymazsınız.
 • Kumanda kontrol ile koltuğunuzdan cihazı kontrol edebilir, misafirlerinizin rahat ettirmek için ısı kademesini arttırabilirsiniz.

İnfragaz Infra Termostatlı Elektrikli Radyant Isıtmayı Öneriyoruz!

infragaz-ofis-ısıtma

Infra termostatlı elektrikli ısıtıcı ofis ısıtmada en çok tercih edilen İnfragaz ısıtma ailesinin üyesidir. Isıtıcı doğrudan hava üzerinden ofisteki insan ve nesneleri ısıtır. Böylece güneşin sıcaklığı gibi ofisinizde hissedersiniz, ortam soğuk olmasına rağmen İnfragaz elektrikli radyant cihazı kısa sürede hem sizin hem de misafirlerinizin kısa sürede ısınmasını sağlar.

 • Ofis için idealdir.
 • Dış yapısı alüminyum malzemeden yapılmıştır.
 • Su geçirmez yapısı ile kullanmaya devam edersiniz.
 • İçinde fan yoktur, dolayısıyla sessiz çalışır.
 • Uzaktan kumandalıdır, termostat özellikli.
 • Şebekenin yüksek ya da düşük akımlarından etkilenmez.
 • Dijital panel üzerinden, İnfragaz Infra ısıtıcıyı takip edebilirsiniz.
 • Zaman ayarlı açma kapatma

 

, , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.