Blog

Konya Radyant Isıtma

KONYA RADYANT ISITMA ÇÖZÜMLERİ

Konya ilimizdeki müşterilerimize radyant ısıtma hizmetini üstün infragaz ısıtıcılarımızla sunuyoruz. Konya’daki esnafımızın ısıtma ihtiyaçlarını infragaz radyant ısıtma olarak karşılamak isteriz. Konya İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Anadolu Selçuk Devleti’ne başkentlik etmiş kültürü,tarihi ve doğal kaynakları ile Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisidir. Bilindiği üzere mesnevinin kurucu Mevlana Celaddin Rumi Konya’da yaşamıştır. Bundan dolayı kentimiz dünya genelinde turistlerden yoğun ilgi görüyor. Ayrıca coğrafi konumu sayesinde Konya sanayi-tarım gereksinimlerimi karşılayan yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin en büyük ili olma özelliğine sahiptir

Konya’nın İklimine Genel Bir Bakış

Konya’da yaz mevsimi kurak,son bahar yağışlı ve kış ise soğuk geçer. Kış mevsiminde havanın soğuk etkisi ısınmaya yönelik talepleri yükseltir. Şehir düz bir ova üzerindedir. Bu sayede Konya’da tarım gelişmiştir. Verimli tarım ürünleri elde etmek mümkündür diyebiliriz.

KONYA RADYANT ISITMA SİSTEMLERİ

Sanayi, ham maddeye yakın olmadır. Çünkü tarımdan elde edilen ürünlerin kısa sürede işlenmesi gerekiyor. Konya’daki fabrikalar tarım ürünlerini en kısa sürede tüketiciye sunmak amacıyla işletmelerini Konya’da kurmaya devam ediyor. Öten yandan iyi bir ısı verimi sağlanması gerekmektedir. Aksi halde hem madde zarar görür hem de çalışma ortamındaki iş aksar. İnfragaz Konya radyant ısıtma sistemleri işletmenizin maksimum verimde ısıtarak, ısınma konusundaki desteği size sağlar.

Yukarıda anlattığımız üzere Konya her yıl yerli-yabancı turistlerin ilgisi ile öne çıkıyor. Kente gelen misafirlerin cafelerde,çay ocaklarında eğlenceli vakit geçirip ve ibadethanelerde,mesnevi gösterilerinde huzur dolu anları sağlamak için yine infragaz radyant sistemleri Konyalı esnafımız tarafından ilgi görüyor.

İnfragaz

  • Konya fabrika ısıtma
  • Konya ibadethane ısıtma
  • Konya depo ısıtma
  • Konya güvenlik ısıtma
  • Konya cafe bar ısıtma
  • Konya bahçe ısıtma
  • Konya sera ısıtma
  • Konya güvenlik ısıtma
  • Konya gece bekçisi ısıtma
  • Konya vale ısıtma

gibi alanlarda müşterilerine aradıkları ısıtma ürünlerini kalite ve güvenle sunmaktadır.

Eğer siz de infragaz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

www.infragaz.com.tr

infragaz@infragaz.com

WhatsApp infragaz

+90 544 497 91 80

 

 

, , , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.