Blog

İzmir Radyant Isıtma

İnfragaz İzmir Radyant Isıtma Sistemleri

İzmir’in radyant ısıtma sistemlerinde İnfragaz en çok tercih edilen markadır . Müşterilerimizin destekleriyle radyant ısıtmada İzmir’e hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ege’nin İncisi İzmir hem konumu hem de gelişmiş sanayisi ile ülkemizin önemli ihracat şehridir. İlimizin coğrafi özelliklerini kısaca inceleyecek olursak;İzmir, Ege Bölge’sinde yer alır.Ege Bölgesi’nde dağların kıyaya dik olması, liman,tersane işletmeciliğini kolaylaştırmış ayrıca iklimin bölgenin içine kadar ulaşmasını sağlamış;başta sanayi,tarım,tarıma bağlı sanayi hayvancılık ve ulaşım gelişmiştir. Dolayısıyla İzmir hem konum bakımından hem de coğrafisi ile bölgenin en gözde yatırım ilidir. Ayrıca tarihi ve turistik yapıları ile her yıl yüz binlerce yerli yabancı turisti kendisine çekmeye devam ediyor.

Radyant Isıtma İzmir’de

İzmir’de en çok kullanılan ısıtma yakıtı doğalgazdır. Fabrikalar ve diğer işletmeler ısınma ihtiyaçlarını karşılamak için  seramik radyant ısıtıcılardan yana tercih yapıyorlar.  Radyant ısıtıcı fabrikanın içi alanında ısıtma verimi sağlar,ortama dengeli ısı verir. Radyant Isıtma prensibi güneşin ısıtmasına dayandığı için, alandaki herkes eşit miktarda ısı alır.

Cafe sahipleri müşterilerini kışın ağırlamak için yine radyant ısıtma sistemlerini tercih edebilir. Yarın açık cafelerde müşterilerinize radyant ısıtmalı sıcak bir ortamda uzun süre durmasını sağlayarak  kazancınızı arttırıyor olacaksınız. Unutmayın iyi ısıtma sağlayamayan bir yerde müşteriler çok kısa süre durur hatta bayanlar kışın vücut yapıları gereği erkeklere göre daha fazla ısınmadan yararlanmak ister. Bu önemli noktaları göz önüne alarak size İnfragaz doğalgaz seramik radyant ısıtma ürünlerini öneriyoruz.

infragaz-ısıtma-sistemleri

Neden İnfragaz’ı Seçmelisiniz?

 • İnfragaz ısıtıcılar YERLİ ÜRETİMDİR. Tasarımdan üretime kadar tüm ısıtıcı parçaları İnfragaz fabrikasında uzman ekibimiz tarafından titizlikle üretilmekte ve montajlanmaktadır.
 • İnfragaz ısıtıcılar CE ve TSE belgelidir.
 • İnfragaz ürünleri maksimum ısıtma sağlar diğer yandan, ısınma harcamalarınızı minimum tutar.
 • Ürünlerimiz toz yapmaz, tozu üzerinde tutmaz.
 • Isıtıcı üzerindeki dijital panelden ısıtıcının durumu takip edebilirsiniz

İnfragaz’ın İzmir’de hizmet verdiği alanlar

 • İzmir cafe ısıtma
 • İzmir fabrika ısıtma
 • İzmir butik cafe ısıtma
 • İzmir pub ısıtma
 • İzmir sera ısıtma
 • İzmir kış bahçesi ısıtma

İnfragaz ailesine katılmak için bizimle hemen iletişime geçin! Türkiye geneli bayilikler veriyoruz

WhatsApp +90 544 497 91 80

infragaz@infragaz.com.tr

, , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.