Blog

Antalya Radyant Isıtma

İNFRAGAZ ANTALYA RADYANT ISITMA SİSTEMLERİ

Antalya‘da İnfragaz olarak doğalgaz elektrikli radyant ısıtma sistemlerinde müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Antalya‘da ekonomik ucuzu kaliteli radyant ısıtma denilince akla gelen ilk marka İnfragaz‘dır. Üstün ısıtma teknoloji uygun fiyat ve ürünlerle müşterilerimize ısıtma deneyimi sunuyoruz. Antalya, Türkiye’nin güney bölgesinde yer alan sanayi, turizm ve tarım alanlarında oldukça gelişmiş bir şehirdir. Mevsim olarak kışın şiddetli yağmurlu ve soğuk havanın etkisinde geçer. Yazın ise kuraktır. Bahar mevsiminde yağmur görülür. Sonbaharda da ılıman iklim şehirde hakimdir. Dağlar deniz kıyısına paralel olduğu için ulaşım engebeli yapılmaktadır ve havanın soğumasında da etkili olmuştur. Dağların konumu itibari ile meydana gelen iklim etkisi  ısıtma sistemlerine talebi arttırdığını söyleyebiliriz.

Antalya ilinin en büyük özelliği sera faaliyetlerinin yapılabilmesi, turunçgillerin üretilmesidir. Bu bakımdan şehir başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerine ardından Rusya’ya portakal,greyfurt,domates,mandalina ve elma meyvelerini ihraç eder.

Tarımda ham maddeye yakınlık önemlidir. Bu yüzden sanayi kuruluşları tarım alanlarının etrafında kurulmuştur. Üretilen ürünün en kısa sürede satışa hazır hale gelmesinin sağlamak için fabrikalar,atölyeler,seralar ve diğer işletmeler faaliyetlerine Antalya‘da devam ediyor. Diğer yandan fabrikaların,işletmelerin ısınma ihtiyacı ortaya çıkmıştır. infragaz da oluşan talebe radyant ısıtma ürünleriyle Antalya’da karşılamaktadır.

Antalya Türkiye’nin turizm başkentidir. Dünya’nın her yerinden turistlerin yoğun ilgisiyle şehir her mevsim dolup taşıyor. Kışın ve sonbaharda gelen misafirler otellerde,motellerde,guest-house,konuk evlerinde, köy otellerinde vb. mekanlarda kalıyorlar. Misafirlerinizin ısınma ihtiyaçlarını İnfragaz’ın üstün seramik radyant ısıtıcılarıyla giderebilirsiniz. Ayrıca eğlence sektöründe de Antalya oldukça popülerdir. Cafeler,diskolar,publar tekne turları vb. aktitivelerde turistler oldukça ilgi gösteriyor.

İNFRAGAZ ISITMA SİSTEMLERİ 

Neden Antalyalı girişimcimiz ve esnafımız İnfragaz radyant ısıtma sistemleri seçmeli?

İnfragaz radyant ısıtma ürünleri yerli üretimdir;tüm parçalar infragaz tarafından üretilmekte

Radyant seramik ısıtıcıların tasarımı yine İnfragaz çalışanları tarafından yapılır.

Yedek parça sorunu yaşamazsınız. Herhangi bir durumda İnfragaz size kısa sürede ısıtıcının parçasını size gönderir.

İnfragaz markalı ısıtma ürünlerimizin montajı ve kurulumu kolaydır.

Başka ısıtıcılarda olmayan özellik uzaktan kumanda kontrolü;rakiplerine göre büyük bir kolaylık! 

İşletmenize(fabrika,sera,kümes vb.)uygun ısıtıcıyı seçebilirsiniz. Böylece ısıtmada ekonomik verim elde etmiş olursunuz.

İnfragaz aşağıdaki anlarda müşterlerine radyant ısıtma hizmetlerimi tam gaz sürdürüyor

 • Antalya sera ısıtma
 • Antalya fabrika ısıtma
 • Antalya otel ısıtma
 • Antalya showroom ısıtma
 • Antalya hastane ısıtma
 • Antalya villa ısıtma
 • Antalya cafe ısıtma
 • Antalya kış bahçesi ısıtma
 • Antalya vale ısıtma
 • Antalya disco ısıtma
 • Antalya gemi-tekne ısıtma
 • Antalya havuz ısıtma

Sizi de infragaz ailesinde görmekten çok mutlu oluruz.

www.infragaz.com.tr

infragaz@infragaz.com.tr

İnfragaz WhatsApp

+90 544 497 91 80 

, , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.