Blog

Mersin Radyant Isıtma

Mersin Radyant Isıtma Sistemleri

Radyant ısıtma tek çözüm İnfragaz Mersin’de ısıtma sektöründe lider konuma gelmiştir. Kaliteden ödün vermeyen her geçen gün doğalgaz ısıtıcı ürün çeşidini arttıran firmamız Mersin esnafı ve iş adamlarının hizmetindedir.

Mersin İklimi

Mersin’de Akdeniz iklimi hüküm sürer; yazları sıcak,aşırı kurak geçer,kışlar yağmurlu mevsim değişikliğine bağlı soğuk ve ilkbahar yağışlı sonbahar ise hava sıcaklığı yavaş yavaş azalır. Akdeniz iklimi sayesinde bu ilimiz meyve ve sebze bakımından verilim ovalara sahiptir. Dağların kıyıya paralel olması iç kesimlerde kuru ve soğuk havaya yol açmaktadır. Özellikle havanın olumlu etkisi üretime yön vermiş ve tarım bölgelerine yakın fabrikalar kurulmuştur. Küçük nüyük farketmeksizin fabrikaların ısıtılması için doğalgaz radyant ısıtıcılara ilgi gösterilmektedir.

Mersin Şehir Yapısı ve Isıtma Sektörü

Mersin’de konuta yatırım giderek artıyor. Kamu kurumlarının yanı sıra özel sektör konut yatırım işine girmiş, bundan dolayı toplu konut inşaat çalışmaları başlamıştır. Zaten ilimiz sürekli göç aldığından konuta yönelik talep ciddi oranda var. Ve Şehirde en çok tüketilen enerji kaynağı doğalgaz olduğundan insanlar ısınma giderlerini doğalgaz ile çalışan radyant veya radyant olmayan ısıtıcılarla karşılamaya deva edeceklerdir.

mersin radyant

Mersin Turizmi

Mersin yemek ve kültür turizmi son yıllarda sosyal medyaya gösterilen ilgi sayesinde cazibe merkezi haline geldi. Binlerce yerli ve yabancı turistler yaz kış demeden ilimizi ziyarete geliyor, lezzetli yöresel yemeklerinin tadına bakıyorlar. Cafe,restaurant,bristo sahipleri misafirlerini kış ağırlamak için ucuz ve kaliteli infragaz doğalgazlı radyant ısıtıcılarını kullanmaları etkili ve isabetli sonuç olacaktır. Çünkü İnfragaz ısıtıcıları ekonomik ısıtma sunar, mekanı en verimli şekilde ısıtarak konuklarınızın üşümesini önler. Radyant ısıtma sayesinde ortamda yer alan canlı ve nesneler ısınmadan eşit pay alır.

Radyant Isıtıcılara Geçin Zamandan Ve Paradan Daha Çok Tasarruf Sağlayın

Bu ısıtma teknoloji sayesinde düşük maliyetli ve zahmetsiz bir şekilde iç hatta dış mekanları ısıtmak mümkündür. Gelenekse ısıtıcılara göre verimli,temiz,çevreci en önemlisi düşük fatura başlıca seçim sebepleridir. Radyant ısınım teknolojisi güneş gibi ısıtarak mekanın içerisinde yer alan tüm canlıları ve nesneleri aynı birimde ısını sunmaktadır.

İnfragaz Radyant Isıtıcılara Geçin Mekanınızı Nasıl Daha İyi Isıtırım Derdine Son Verin!

İnfragaz özellikle yeni,kullanışlı ve üstün teknoloji radyant ısıtıcıları ile Mersin ve çevre illerde hizmetleri sürdürüyor. Müşterilerimizin bizi seçmeleri için birçok neden sayabiliriz. Ama en önemli nedenlerinden bahsedecek olursak

  • İnfragaz YELİ ÜRETİMDİR; Isıtma ürünlerimiz ülkemizin topraklarında tasarlanıp üretilmekte.
  • İnfragaz ısıtıcıları 2 yıl garantiye sahip; satış sonrası hizmetlerimizden faydalanmaya devam edersiniz.
  • İnfragaz CE belgesine sahiptir Avrupa ve Rusya’ya bugün ihracat yapmaktayız.
  • Radyant ısıtıcılarımız koku yapmaz,çevre dostudur
  • İnfragaz ısıtıcıları gürültülü çalışmaz.
  • Üzerinde yer alan komponentleri birinci sınıftır ve onaylıdır.
  • UZAKTAN KUMANDALI VE DİJİTAL PANEL; Rakiplerde bulunmayan özellik! Ürünlerimizi kullanışlı tasarlıyoruz, her yıl farklı özellikler ekleyerek ihtiyaca uygun hale getirmekteyiz.

Siz de İnfragaz ailesine katılın, kışın gelmeden ısıtma hazırlıklarınızı şimdiden tamamlayın!

Bilgi için

+90544 497 91 80

infragaz@infragaz.com.tr

 

 

, , , , , , , ,
HAKKIMIZDA

İnfragaz,1995’ten bugüne gaz yakıtlı evsel ve endüstriyel ısıtıcılar üreten Mira Isı Sistemleri’nin radyant (ışınım) ısıtma teknolojisi ile ürettiği; tasarımı ve üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen gazlı ve elektrikli yenilikçi ısıtma ve modern yaşam tarzı ürünlerinin markasıdır.